Üdvözöli Önt 

 

Szép Ernő Színház

 

+36 70 953 6993 (Szinovál Gyula)

+36 70 953 6994 (Dóka Tilda)

szinovalgyula@gmail.com

 

_______________________________________________________________________

 

Legutóbbi fissítés dátuma:

2019. május 20.

_________________________________________

Előkészületben:
 
 
Ördög a zsákban
mesejáték sok zenével
--------------------------------------------------------

REPERTOÁRUNK:

 
LÉLA SZEME
 
Rövid ajánló az alábbi linken tekinthatő meg:
 
 
 
 
 

Szinovál - Keresztes:

A vitéz szabólegény 

mese musical (kb. 80 perc)

 
 
 

 

 Andersen - Szinovál - Baka:

A császár új ruhája 

zenés mesejáték (kb. 60 perc) 

www.a-csaszar-uj-ruhaja.webnode.hu 

 
 
______________________________________________________________________

 

Andersen - Szinovál - Baka:

A csodálatos tűzszerszám 

zenés mesejáték (kb. 60 perc)

 
 

___________________________________________

 

Csukás - Darvas:

Ágacska 

zenés mesejáték (kb. 60 perc) 

www.agacska-szeszke.webnode.hu

 
 

--------------------------------------------------------------------------

Bohócvarázs 

Bohóc műsor – (30-60 perc – igény szerint)

 

_____________________________________________________

 

Incy Wincy Nancy 

ANGOL NYELVŰ interaktív bohócműsor (30-60 perc – igény szerint) 

___________________________________________________

Csizmás Kandúr 

zenés mesejáték (kb. 60 perc)

www.csizmas-kandur.webnode.hu

 
 
 
_________________________________________________________________

 

Csupaháj, Nyakigláb és Málészáj 

Mesejáték (kb. 60 perc)

www.csupahaj-nyakiglab-maleszaj.webnode.hu 

 
 

______________________________________________

Holle anyó 

zenés mesejáték (kb. 60 perc)

www.holle-anyo.webnode.hu

 
 

______________________________________________

Kincskereső kisködmön 

zenés mesejáték (kb 60 perc)

www.kincskereso-kiskodmon.webnode.hu

 

_____________________________________________

Ludas Matyi 

vásári mesejáték (kb. 50 perc)

www.ludas-matyi.webnode.hu

 

______________________________________________

 

Óz a nagy varázsló 

zenés mesejáték (kb 60 perc)

www.oz-a-nagy-varazslo.webnode.hu

 

______________________________________________

 

Panni és az álommanók 

 interaktív zenés mesejáték (30-60 perc)

www.panni-es-az-alommanok.webnode.hu

 

_______________________________________________________

Ifjúsági előadásaink – musicaljeink

Moliére: A fösvény 

(vígjáték) 

www.fosveny.webnode.hu

 

______________________________________________

 

 Gárdonyi G. - Várkonyi – Béres

Egri Csillagok

(musical)

www.egri-csillagok2.webnode.hu

 

__________________________________________________

 

Szigligeti Ede:

Liliomfi 

(zenés vígjáték)

 

__________________________________________________________

A négy muskétás 

(Musical) Dumas

www.a-negy-musketas.webnode.hu

 

___________________________________________________

Az a tizenkét fényes nap 

Zenés történelmi dráma 1956-ról

www.az-a-tizenket-fenyes-nap.webnode.hu

_____________________________________________________________

Móricz- Miklós-Kocsák:

Légy jó mindhalálig

musical

www.legy-jo-mindhalalig.webnode.hu

______________________________________________________

Előadásaink felnőtteknek:

 

(Kabaré műsor sok zenével a múlt század elejét idézve)

__________________________________________________________________________

A lónak vélt menyasszony 

(Vásári komédia - Baranyi Ferenc)

www.a-lonakvelt-menyasszony.webnode.hu

________________________________________________________

Mandragóra

Vásári komédia (Machiavelli)

 
 

______________________________________________

 

Bízunk benne, hogy itt megtalálja azt az előadást, amit éppen keres. 

 

Megtalálhat minket a következő címen: Budapest, 1043. Pozsonyi u. 4 /F.

Telefon: +36-709536993, +36-709536994

e-mail: szinovalgyula@gmail.com

______________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

Előadásaink 2019-ben:

 

2019
 
 
Február 13, szerda
10:30 – Ágacska – Bonyhád
 
---------------------------------
 
Február 14, csütörtök
9:30 - 11:00 és 12:30 – Ágacska – Mohács
 
--------------------------------
 
Február 19, kedd
13:30 - Légy jó - Gödöllő
 
---------------------------------------------------
 
Február 22, péntek
Légy jó - Kisvárda 2 db előadás
11,00 és 14,30
KISVÁRDAI VÁRSZÍNHÁZ ÉS MŰVÉSZETEK HÁZA 
4600 Kisvárda, Flórián tér 20
 
-----------------------------------------------
 
Február 26, kedd
14,30 – Gózon – Kincskereső 
 
--------------------------------------------------
 

Március 01, péntek

14,00 – Visegrád gyerek bérlet 01

Ágacska 

 
-----------------------------------------------------------

március 09, szombat

11,00 – Soroksár

A vitéz szabólegény

--------------------------------------------------------------------

Március 11
10:00 és 13:30 – Császár új ruhája – Dunakeszi
 
-------------------------------------------------------------
 
Március 12
10:00 és 13:30 – Császár új ruhája - Dunakeszi
 
 
--------------------------------------------------------------
 
Áprlis 04
Léla szeme
15,00 és 19,00 -kor UP rendezvény terem
 
-------------------------------------------------------------
 
Április 05, péntek
14,00 – Visegrád gyerek bérlet 02
Vitéz szabólegény
 
-----------------------------------------------
 

Április 27, szombat

11,00 – Soroksár

Csupaháj

--------------------------------------------------------------

Május 03, péntek
14,00 – Visegrád gyerek bérlet 03
Csupaháj
 
-------------------------------------------
 
május 16, csütörtök 
Csizmás 
10,00 - Sárisáp Műv. Ház Könvtár Malom Utca 3. 
 
-------------------------------------
Május 18, 
Ágacska
14,30 - Sátoraljaújhely
------------------------------------------
Május 25, szombat
Lúdas Matyi
14,45 - Sátoraljaújhely
 
----------------------------------------------------
 
Június 09, vasárnap
Döbrököz
16,00 - Ludas
20,00 - Egri csillagok
 
-----------------------------------------------
 
július 10, szerda
vitéz szabó 10,00-kor
Újpest - UGYIH
 
--------------------------------------
Június 23, vasárnap
Panni -10,00-kor – Csillebérc
 
----------------------------------------------
 

július 10, szerda

vitéz szabó 10,00-es kezdés Újpest - UGYIH

--------------------------------------
 
július 14, vasárnap 10,00-kor
Ágacska Csillebérc 
 
---------------------------------
Augusztus 07 
10,00-kor ÁGACSKA 
Újpest UGYIH
 
----------------------------------------
 
Augusztus 22, csütörtök
20,00 – Léla - Csillebérc
 
-----------------------------
augusztus 31. szombat
Ágacska kb. 10:00 órakor / Baracska
----------------------------
 
Szeptember 07, szombat
Pilisborosjenő
15,00 – Ágacska 
20,00 – Légy jó 
----------------------------------
 
Október 08, 
Kispest KMO
09.15 és 11,00-kor – Ágacska 
-----------------------------
 
Október 14, hétfő 
13:30 - ÖRDÖG – Százhalombatta
 
-------------------------------------
 
Október 15, kedd 
13:30 - ÖRDÖG – Százhalombatta
-------------------------------------
 
Október 16, szerda 
13:30 - ÖRDÖG (tartalék) – Százhalombatta
 
----------------------------------------------
 

Október 17, csütörtök

Légy jó 14,00 – Mosonmagyaróvár

-----------------------------------

November 11, hétfő 
13:30 – ÖRDÖG – Gödöllő
 
---------------------------------------------------
 
November 12, kedd 
10:00 és 13:30 – ÖRDÖG – Gödöllő
 
---------------------------------------------------
 
 
November 13, szerda 
10:00 és 13:30 – ÖRDÖG – Gödöllő
 
-------------------------------------------------
November 14, csütörtök 
10:00 és 14:00– ÖRDÖG – Dunakeszi
 
-----------------------
 
10 órakor A császár új ruhája
KMO Kispest 
 
-------------------------------------------------
November 19, kedd 
10:30 – ÖRDÖG – Bonyhád
 
--------------------------------------------
 
November 20, szerda 
9:30 és 11:00 és 12:30 - ÖRDÖG – Mohács
 
 
2020
 
Február 24 
BAMBI - 13:30 – Százhalombatta
 
 
Február 25  
BAMBI - 13:30 – Százhalombatta
 
 
Március 09, 
BAMBI - 13:30 Gödöllő
 
 
Március 10,
BAMBI - 10:00 és 13:30 Gödöllő
 
---------------------------------------------------
 
Március 11.  
BAMBI - 10:00 és 13:30 Gödöllő
 
--------------------------------------------
 
Március 17
BAMBI - 10:00 és 14:00 – Dunakeszi
 
----------------------------------------------------------
 
Március 18
BAMBI - 10:30 – Bonyhád
 
-------------------------------------------------------------
 
Március 19
09:30 és 11:00 és 12:30 – Mohács